19 грудня дітки чекають з особливим нетерпінням. Адже знають: якщо вони були слухняними та чемними, Святий Миколай принесе їм подарунки. А як бути дорослим? Невже це свято не для них? Відомо, що у давнину на Миколая чекали і дорослі. Вони мали свої розваги в цей день. То ж не дивно, що сьогодні Святий Миколай завітав з дарунками не лише до учнів, а й до вчителів та працівників школи. Поцікавившись, чи добре вони поводились протягом року, чи гарно працювали, чи допомагали іншим, Миколай пригостив освітян вітамінками, які так потрібні нашому організму у цю холодну пору року.
середа, 19 грудня 2018 р.
понеділок, 3 грудня 2018 р.
Один з уроків доброти
3 грудня - День людей з особливими потребами та обмеженими можливостями. Це не просто категорія людей. Це окремі життя. Це окремі трагедії. Окремі людські надії, що все буде добре. Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я не лише в цей день, а й протягом року не забувати, що поруч з нами живуть люди, яким потрібна наша допомога. Сьогодні учні нашої школи з невеличким подарунком традиційно відвідали Колоду Настю, дівчинку з церебральним паралічем. Ця сонячна дитина з посмішкою на все обличчя, незважаючи на серйозну хворобу, нагадала нам,
здоровим, що треба цінувати те, що маєш і радіти життю. На щастя, у нашій місцевості таких людей мало, але їх сотні тисяч по Україні. Не будьмо байдужими!
здоровим, що треба цінувати те, що маєш і радіти життю. На щастя, у нашій місцевості таких людей мало, але їх сотні тисяч по Україні. Не будьмо байдужими!
четвер, 29 листопада 2018 р.
Моя тарілка: що я їм

- зосередитись на різноманітті, кількості та харчуванні.
- обирати продукти харчування та напої з менш насиченим жиром, натрієм та додаваннями цукру.
- починати з невеликих змін, щоб їхнє харчування ставало здоровішим.
В кінці заняття кожен створив свою власну тарілку здорового харчування.
В гарбузовій каші - сила й слава наша!

вівторок, 27 листопада 2018 р.
Будь щедрим
27 листопада Щедрий Вівторок вперше об’єднав нашу країну навколо добрих справ. Цього дня до благодійності долучилися представники бізнесу та неприбуткових організацій, навчальні заклади, магазини, кафе та тисячі небайдужих українців із власними ініціативами. У Всеукраїнський день добрих справ кожен міг поділитися своїм часом, грошима або талантом із тими, хто потребує підтримки. Наша школа теж долучилася до цієї благодійної акції та зібрала дитячі речі та іграшки, які будуть передані в Товариство Червоного Хреста України. Стань тими змінами, які хочеш бачити в світі!
понеділок, 26 листопада 2018 р.
Богданівські учні навчатимуться за британськими підручниками
Цього року в рамках НУШ компанія Лінгвіст запропонувала першачкам навчатися за двома підручниками британського видавництва: Quick Minds (Cambridge Univercity Press) та Smart Junior (MM Publications). Ми обрали Quick Minds, довго на нього чекали і дочекались. Автори обіцяють дітлахам захоплюючі історії, усний вводний курс, якісний та цікавий аудіо супровід, проектну роботу, навчання вимови, інтегровані змістові лінії, повторення та узагальнення матеріалу, навчання компетенціям XXI століття, безкоштовні інтерактивні завдання і багато іншого, тож побажайте нам успіху в опануванні англійською мовою!
понеділок, 19 листопада 2018 р.
Healthy school для кожного

Мітки:
тренінг,
шмо класних керівників,
healthy school
четвер, 8 листопада 2018 р.
Активна НУШ

Мітки:
англійська мова,
НУШ,
початкова школа,
healthy school
середа, 17 жовтня 2018 р.
Урок справедливості
Сьогодні Урок справедливості відбувся і в нашій школі. Завдяки ініціативі Асоціація розвитку суддівського самоврядування України учні 1-4 класів стали учасниками справжнього судового процесу "Кінь проти Хом'яка". Справу вела почесна гостя - Покопцева Діна Олександрівна,суддя Чернігівського районного суду Запорізької області, а допомагали їй Синяк Ліна Петрівна, секретар судового засідання та Логвиненко Наталія Миколаївна, заступник керівника апарату Чернігівського районного суду Запорізької області. Під час інтерактивної гри "Справедливці" діти розділилися на дві нерівні групи. Підтримка на користь Коня переважала. Вагомим аргументом був той факт, що загублена підкова - це ПОДРУНОК ВІД БАТЬКІВ! Проте після аргументів, наведених суддею, більшість схилилася на користь Хом'яка. В фіналі всі дійшли до думки, що судити треба по закону, адже справедливість у кожного своя.
четвер, 27 вересня 2018 р.
Занурення у світ мов
середа, 26 вересня 2018 р.
З'їж яблуко!
Сьогодні я дізналась, що щороку третьої суботи вересня у світі відзначають Міжнародний день яблука. Цього року це святкування припало на 15 вересня і хоча зазначена дата вже пройшла, ніхто нам не заважає приєднатися до світової спільноти в будь-який час і посмакувати корисним яблучком. Адже недарма англійці кажуть: "An apple a day keeps the doctor away". Тож я закликаю нашу шкільну спільноту і всіх, хто бажає, у цю суботу взяти участь у невеликому челеджі: з'їсти яблуко, сфотографуватися і поширити фото в соцмережах або спільноті "Наше класне життя" з хештегом #З'їжЯблуко та #InternationalEatAnAppleDay. Вживаймо лише корисне!
вівторок, 4 вересня 2018 р.
До уваги батьків 1 класу

пʼятниця, 8 червня 2018 р.
Зустріч друзів

Вже третій рік поспіль наша школа бере участь у конкурсній програмі "GoCamp" на проведення мовного табору з волонтером і перемагає. На жаль, знайти волонтера у сільську місцевість вдалося лише в 2016, і то завдяки зусиллям багатьох людей. Ми були дуже вдячні Анні Балаз, волонтерці з Угорщини, за ті два дивовижні тижні, адже ми не просто вивчали англійську мову та спілкувалися, ми стали справжніми друзями. І по закінченню табору, як це заведено в Україні, запросили Аню до нас в гості. Яким же було наше здивування, коли дівчина й справді приїхала наступного літа 2017, вже за власним бажанням, а не за програмою GoCamp. І знову цікаві форми спілкування, прогулянки та ігри, море приємних вражень, адже Анна - дуже мила молода дівчина з широким колом інтересів. Тож ми не відмовили собі в задоволенні запросити її до нас в гості. І ось у цьому році ми знову зустрілися з Анною. Це був лише тиждень, але який! Ми займалися йогою, полювали на скарби, рибалили, грали в ігри, подорожували на Корсак-Могилу, а вечорами збиралися для додаткового спілкування, бо вдень було замало. І вже традиційно запросили знову Аню до нас в гості наступного року. Тож, дякуємо компанії Go Global та проекту GoCamp за можливість не лише вивчати англійську мову, але й знаходити нових друзів.
пʼятниця, 1 червня 2018 р.
середа, 21 березня 2018 р.
Перші квіти - мамам
Шаблон для оформлення проекту
середа, 7 березня 2018 р.
Кіноклуб: У передчутті весни
Після перегляду учні визначали, які музичні інструменти були задіяні у саундтреку, які емоції та почуття переживав маленький герой протягом фільму. Було у них і творче завдання: за зразком намалювати пташку та доповнити речення запропонованими і власними словами. І все це відбувалося у співпраці в командах, які мали змінюватися протягом заняття.
понеділок, 26 лютого 2018 р.
У світі англійської мови
Перший день навчального терміна розпочався днями англійської мови, які проводяться у нашій школі вже традиційно у лютому. Сьогодні пощастило наймолодшим нашим учням, адже до них у клас завітала веселка, яка завдяки лексичним іграм, пісенькам та вправам заграла яскравими кольорами. Діти повторили кольори, з якими познайомились раніше на уроках і вивчили новий колір - purple (фіолетовий) та створили свої власні веселки. Ось що у нас вийшло.
четвер, 22 лютого 2018 р.
Самоосвіта: навчаємось учити
Сьогодні неможливо працювати у школі не навчаючись новому. І дуже полегшує процес самоосвіти доступ до безкоштовних вебінарів, які проводять різноманітні компанії та видавничі будинки. Ось і на цьому тижні компанія Пірсон запропонувала всім бажаючим не тільки в Україні, а й в усьому світі, відвідати серію вебінарів професійного розвитку вчителів англійської мови в початковій ланці.
Як вчителі початкових класів, ми знаємо, що підтримка є важливою частиною ефективного уроку для наших учнів, але що саме це означає в нашому повсякденному навчанні англійської? Вебінар "Scaffolding: Giving our Primary Pupils the Support they need" розглянув ключові аспекти цього прийому навчання від встановлення чітких цілей навчання та оцінки компетентності наших учнів, до поступового збільшення виклику і переходу до більш високих цілей. Ми побачили практичні приклади того, як скафолдінг (прийом риштування) може працювати в початкових класах і як це може зробити дітей більш впевненими та здатними до навчання в майбутньому.
"Fostering the 4Cs: key competencies for success" Вчителі англійської мови у початковій школі роблять набагато більше, ніж навчають англійській мові. Ми хочемо розвинути у наших учнів компетенції, які їм потрібні щоб процвітати у школі та в житті. Ми надаємо можливості для спілкування, шукаємо шляхи до співпраці, прагнемо сприяти творчості та розвивати критичне мислення. На цьому вебінарі було розглянуто, що 4C (creativity, communication, collaboration and critical thinking) означають для початкових вчителів у 21-му столітті, і запропоновано цікаві, практичні заходи для їх розвитку у наших учнів.
"Playing for real: getting the most out of games in primary"
У ELT ми завжди грали в ігри. Але, якщо раніше вони часто використовувалися як заохочення або винагороди, сьогодні вони складають невід'ємну частину уроків. Вони не тільки розширюють, зміцнюють чи допомагають в освоєнні нових концепцій, але також забезпечують цінний відгук про ефективність наших студентів. Але що перетворює гру в справжній досвід навчання? Як ми можемо зробити наші уроки кращими? У цьому практичному веб-семінарі ми побачили, як ігри та навчання на основі гри можуть бути корисними для наших учнів.
понеділок, 19 лютого 2018 р.
Мене провокують! Що робити?
Конфлікти, на жаль, є частиною повсякденного життя. Щодня засоби масової інформації повідомляють про різноманітні конфлікти. Багато хто з людей практично щодня опиняється втягнутим у той чи інший конфлікт. Учителі не є винятком.Тому сьогодні учасники тренінгового заняття "Профілактика конфліктних ситуацій у педагогічному колективі" ознайомилися з різними стилями конфліктної поведінки, спробували визначити причини конфліктів у різних групах (учитель-учитель, учитель-учень, учитель-батьки, учитель-керівник) та в ігровій формі проектували власне розуміння виходу з конфліктної ситуації.
Мітки:
виховна робота,
звр,
тренінг,
шмо класних керівників
середа, 14 лютого 2018 р.
Перші кроки до літа
Вже третій рік поспіль компанія GoGlobal впроваджує в Україні проект GoCamp (організацію мовних таборів у школах) і кожного року ми подаємо заявку на участь. Одного разу нам вже пощастило і ми мали чудовий досвід спілкування з волонтером, тож ми не втрачаємо надії і цього року. Так як мовний табір у нас уже був, для нас творче завдання цього року звучало так: "Як мовний табір змінив моє життя". Це перший досвід зйомки відео наших учнів (не будьте суворими критиками))), в якому вони діляться враженнями від перебування у таборі.
Мітки:
англійська мова,
мовний табір,
проектна робота,
GoCamps
пʼятниця, 9 лютого 2018 р.
"La Luna": мовна подорож на Місяць
Сьогодні заняття кіноклубу було побудовано навколо незвичайного мультфільму "La Luna" (Pixar). Чому незвичайного? Тому що замість того, щоб смішити (як це зазвичай буває у Pixar), він спонукає нас спостерігати і думати. Чим і займались учні 4 класу. Повторивши лексику, пов'язану з темою, діти прослухали саундтрек до фільму та спробували визначити, які музичні інструменти використані для передачі атмосфери, а ще виконували ряд вправ, спрямованих на розвиток мовленнєвої компетенції та формування навичок роботи в команді.
Посилання на відео та розробку заняття можна занайти на сторінці CinemaClub.
четвер, 8 лютого 2018 р.
Створюй, об'єднуйся, поширюй і поважай
Саме під таким гаслом проходив День безпечного Інтернету у всьому світі у 2018 році. А у нашій школі тиждень безпечного Інтернету розпочався з виклику "7 днів цифрової детоксикації", який на кожен день приготував і дорослим і малим особливе завдання, щоб перевірити себе і свою залежність від цифрових технологій. 6 лютого учні 5-6 класів стали учасниками інтерактивного заняття "Мої кроки до цифрового благополуччя", під час якого перевірили, які з їхніх емоцій у віртуальному світі переважають, пройшли тестування на перевірку своєї залежності від наслідків онлайн-перебування та склали пазли з власними обіцянками змінити Інтернет на краще. А також поповнили свій словничок такими поняттями як "контент", "фоловер", "розшарювати" та "постити".
8 лютого на пізнавальний захід "Інтернет надихає" запросили семи- та восьмикласників. Хлопці та дівчата спробували дати відповідь на запитання "Інтернет- місце позитиву і натхнення чи...?", визначити мотиви запропонованих постів та їхній вплив на оточуючих, познайомились з таким поняттям як "цифрове благополуччя/добробут".
Підписатися на:
Дописи (Atom)